Vyhledávání


Kontakt

Kadeřnictví "U filmové maskérky"
U Santošky 1315/4
PRAHA 5
153 00

732 101 211

E-mail: bartova.hana@tiscali.cz

Anketa

Líbí se vám naše stránky?

Celkový počet hlasů: 10

 

Firma zahájila svoji činnost na konci roku 2006. Její provozovna, Kadeřnictví „U filmové maskérky“,se nachází na adrese  U Santošky 1315/4  na Praze 5.Má dobré spojení MHD ze stanice metra „Na Knížecí“

Naše filosofie služeb pro dámskou,pánskou a dětskou klientelu spočívá v komplexnosti služeb,které ve svém výsledku mají zlepšit vzhled,vyzdvihnout to co je na člověku krásné,korigovat co se jemu samému nelíbí .Pocit dokonalého nebo zlepšeného vzhledu vždy příznivě působí na psychiku a sebevědomí člověka.

Nejen úpravou účesů ,ale také kosmetickými službami se snažíme působit k danému cíli.

Také krásné ruce dotvářejí obraz člověka.O to se stará naše manikérka,která nejen zajistí základní péči o nehty,ale také nehtovou modeláží dotvoří celkový obraz krásy ruky.

Nejen péčí o ruce posloužíme našim klientům,také pedikůra má význam pro vzhled nehtů na nohou ale i pro péči o jejich  hygienické ošetření.

Abychom přispěli také k celkovému zdraví a kondici našich klientů poskytujeme také  masáže s reflexní diagnostikou a s následnými různými specificky cílenými masážemi.

Všemi těmito službami  se snažíme naplnit naše moto : vzhled-krása-zdraví  tak , aby náš zákazník od nás odcházel s dobrým pocitem z dokonalého vzhledu ,fyzického osvěžení a se zlepšeným sebevědomím.  

 

Údaje o firmě :  Majitelka    Hana Bártová   IČO organizace 73819531

                                        telefon :   mobil  732 101 211

                                        Email  :   bartova.hana@tiscali.cz

 

Poznámka :

Informace o naší firmě jsou také k disposici na této inrenetové adrese : www.firmy.cz/detail/1276174-hana-bartova-praha-smichov

Zde najdete také  podrobnou mapu,kudy se k nám dostanete a můžete dokonce naplánovat dopravní spojení odkudkoliv v Praze.

GALERIE FOTOGRAFIÍ

              FOTOGRAFIE BUDOU POSTUPNĚ PŘEMÍSTĚNY DLE PROFESÍ

           

Fotogalerie: O nás